Programlar

LİSANS - ÖNLİSANS ADAY ÖĞRENCİ

İşletme Doktora Programı

İşletme Doktora Programı, teorik bilgileri güncel ve pratik tecrübelerle birleştirerek öğrencilere aktarmayı başarabilen, çok yönlü, konusunda uzman, nitelikli ve seçkin akademisyen kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

İşletme Doktora Programı, öğrencilere işletme yönetimi alanında verimli ve yetkin bir araştırma ve öğretim kariyeri için gereken tecrübe ve vasıfları kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu amaç doğrultusunda İşletme Doktora Programı, eğitim alan öğrencilere işletmenin temel derslerinin yanında, Muhasebe ve Finans, Yönetim ve Organizasyon, Pazarlama Yönetimi başlıkları altında yer alan üç modülde uzmanlık alanlarını geliştirme olanağı sunmaktadır.

Programın en önemli hedefleri, doktora yapacak öğrencilere, rekabetin gittikçe artan oranda yaşandığı iş dünyasında, gereksinimini duydukları analitik eğitimi sunmak ve onları gerçek hayatta karşılaşabilecekleri en güncel stratejik, yönetsel ve sektörel gelişmeler karşısında hazırlıklı olmalarını sağlayacak şekilde donatmaktır. Buna ek olarak, hem ülkemizin artan akademisyen ihtiyacına, yetiştireceği evrensel düzeyde akademik bilgi ve donanıma sahip doktora mezunlarıyla cevap vermeyi hem de yapılacak bilimsel çalışmalarla ulusal ve uluslararası bilim çevrelerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

 Kampüs Bilgisi 5. Levent